BARBARA & KRZYSZTOF

Dwie niesamowicie spontaniczne i pełne energii osoby.<br /> Na pytanie czego oczekują od filmu, odpowiedzieli „...potrzebujemy kogoś kto uchwyci te wyjątkowe chwile radości, wzruszenia, ale też momenty szalone i zabawne. Nasze wesele będą tworzyć przede wszystkim LUDZIE !...``<br /> Udało się osiągnąć cel ?, oceńcie sami.

ZUZANNA & MARCIN

Mieliśmy zaszczyt być świadkiem ich najważniejszego dnia w żuciu. Dzień ślubu to przypieczętowanie wieloletniej historii ich pięknej miłości. Dziękujemy za zaufanie i pozytywną atmosferę !

BOŻENA & MACIEJ

Przepiękny ślub zorganizowany w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Wszystko dopracowane do perfekcji.<br /> Dziękujemy za niesamowitą współpracę i mega pozytywna atmosferę, będziemy o Was długo pamiętać !

PAULINA & PATRYK

W samym sercu Bieszczad powiedzieli sobie „tak``. Uroczystość zaślubin odbyła się w zabytkowej Cerkwi w Smolniku nad Sanem a sama zabawa była w niesamowitym miejscu jakim jest Rusinowa Polana w Dwerniczku.

SANDRA & DARIUSZ

Chwile przed własnym weselem są bardzo stresuje...jesteśmy tam, aby uwiecznić Wasz najważniejszy dzień. Było pięknie i elegancko, dziękujemy, że mogliśmy towarzyszyć Wam w tym dniu !

ALICJA & ŁUKASZ

Dziękujemy, że mogliśmy uwiecznić tak ważny dla Was dzień !

EDYTA & KAROL

Niezwykła powieść dwojga pozytywnie zakręconych ludzi. jesteśmy absolutnie pewni, że miłość tych dwojga jest wielka i trwać będzie wiecznie.

EMI & MATI

Przepiękny ślub w mega pozytywnej atmosferze. Wszystko dopracowane do perfekcji. Dziękujemy za niesamowitą współpracę i mega pozytywną atmosferę. Będziemy o was długo pamiętać !

SYLWIA & KAMIL

Uroczystość odbyła się w w magicznym miejscu, na szczycie wśród lasów, z którego rozprzestrzenia się malowniczy widok, z dala od zgiełku cywilizacji.

WASZA
HISTORIA JEST
NAJWAŻNIEJSZA

FILM ŚLUBNY

Otwarta księga zwana życiem, a w niej przepiękna historia o miłości opowiedziana naszymi oczami. Nasze reportaże ślubne to potężne medium wyrazu, które wzrusza, cieszy i oferuje nieskończoną różnorodność interpretacji. Działamy kreatywnie, z użyciem emocji i fantazji, co czyni Twoje ślubne video magią. Masz jakiś pomysł na swój weselny reportaż? Skontaktuj się z nami. Będzie nam bardzo miło gościć na najważniejszym wydarzeniu Twojego życia w takiej właśnie formie.

SPRZECIWIAMY SIĘ SCHEMATOM

BO ŁATWO POPAŚĆ W RUTYNĘ, ZAŚ TRUDNO WYRWAĆ SIĘ Z JEJ OBJĘĆ

PAKIET I

1 Operator

Film 10 – 20 min.

Teledysk 1 – 2 min.

Ujęcia z drona

Materiały w jakości 4K

Sesja plenerowa w dniu uroczystości

PAKIET II

2 Operatorów

Film 40 – 60 min.

Teledysk 2 – 3 min.

Ujęcia z drona

Materiały w jakości 4K

Sesja plenerowa*

PAKIET III

Indywidualna koncepcja

Precyzyjnie wyselekcjonowane ujęcia

Kreatywne połączenie dźwięku i obrazu

Ujęcia z drona

Film/Teledysk

Materiał w jakości 4K

DODATKI

Podziękowania dla rodziców

Sesja plenerowa

Teledysk w dniu ślubu

Montaż filmu do 14 dni od daty ślubu/pleneru

Materiał źródłowy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI