JAKUB B. BĄCZEK

Najbardziej rozchwytywany mówca motywacyjny. Trener mentalny Mistrzów Świata oraz Olimpijczyków. Wydał kilkanaście książek, w których mówi min o tym by spełniać swoje marzenia i jak krok po kroku dojść do wyznaczonego celu.

ROCK YOUR BUSINESS

Rock Your Business to grupa cudownych ludzi, którzy tworzą format z zakresu team-building. Dzięki nim każdy kongres, wyjazd firmowy lub konferencja oparta jest na grupowym śpiewaniu, mającym na celu wspierania firmy w realizacji ich celów.

ROBERT KIYOSAKI WEALTH MASTERS TOUR

Było to najbardziej oczekiwane wydarzenie w kraju w kontekście branż finansowych. Ogrom wiedzy dla przedsiębiorców i nie tylko. Najlepsi prelegenci tacy jak: Jakub Bączek, Marcin Osman, Wojciech Orzechowski, Aneta Moniuszko. Wszyscy na jednej scenie! Podzielili się swoja wiedzą odnośnie motywacji, inwestycji, biznesu i podatków.

LIFE BALANCED CONGRES

Jeżeli zależy Ci na praktycznym rozwoju w trzech dziedzinach jakimi są rozwój osobisty, zdrowie oraz biznes to wydarzenie Life Balance Congress jest właśnie dla Ciebie. Trzy wyjątkowe dni pozwoliły na to, aby pokonać swoje ograniczenia i wprowadzić Cię na niesamowitą drogę samorealizacji.

SPRZECIWIAMY SIĘ SCHEMATOM

BO ŁATWO POPAŚĆ W RUTYNĘ, ZAŚ TRUDNO WYRWAĆ SIĘ Z JEJ OBJĘĆ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI